آموزش های حرفه ای
مای دیزاین به عنوان یکی از تولید کنندگان محتوای آموزشی در زمینه طراحی وب و گرافیک به صورت تصویری، با کیفیت و اختصاصی در خدمت شما کاربران عزیز می باشد!
نرم افزار آندروید
طراحی و ساخت نرم افزار آندروید خدمت جدیدی است که در مای دیزاین ارائه میشود. داشتن نرم افزار برای گوشی های هوشمند امری جدید و هیجان انگیز می باشد!
طراحی وب و گرافیک
یکی از خدمات ما طراحی سایت های ایستا و پویا با جدید ترین متد های روز دنیاست. ساخت قالب هایی سبک و در عین حال زیبا، با استفاده از وردپرس، تخصص ماست!
افزونه آمارگیر فارسی Count per Day

افزونه آمارگیر فارسی Count per Day
آمارگیری همیشه برای صاحبان سایتها یکی از ملزومات به حساب می آید. برای همین امر افرادی هستند که از سایتهای مختلف آمارگیری برای بدست آوردن اطلاعات ورودی سایت خود استفاده می کنند. اما وردپرس کاران با استفاده از افزونه های مختلف آمارگیری می توانند این اطلاعات را همیشه در سایت خود داشته باشند و با توجه به آن نیازهای سایت را برطرف کنند.
یکی از این افزونه ها، افزونه ی Count per Day است. در این مطلب قصد معرفی این افزونه را ندارم زیرا به اندازه کافی در سایت های مختلف معرفی شده است. بلکه به علت ویژگی های بسیاری که این افزونه داشت تصمیم به انتشار آن در وبسایت گرفتیم که امیدوارم مفید واقع شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین محصولات فروشگاه
برخی مطالب تصادفی مای دیزاین
مجموعه تصویر زمینه وبسایت روشن (سری اول)
طرح لایه باز شماره صفحات
برای سایت خود افزونه اختصاصی بنویسید
ایجاد انیمشین با استفاده از CSS
مجموعه تصویر زمینه وبسایت روشن (سری دوم)
آموزش تنظیم افزونه WP Super Cache